WTA 81

Anett Kontaveit

WTA 81

Anett Kontaveit

WTA 81

Anetti lood

ANETT KONTAVEIT ’i avaldus

20.06.2023

Täna annan teada, et lõpetan oma võistlussportlase karjääri. See on minu jaoks ääretult emotsionaalne otsus, sest armastan tennist. Armastan seda mängu, mis on seni olnud minu elu keskmik, kirg ja eesmärk saavutada maksimaalselt häid tulemusi. Iga professionaalne mängija teab, kui raske on tennises tippu jõuda ja veelgi raskem seal püsida. Iga tiitlivõidu nimel tuleb pingutada mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt.

Aneti uus treener on kogenud sakslane

19.06.2022

Eesti esireket, WTA maailma edetabelis kõrgele teisele kohale tõusnud Anett Kontaveit alustab koostööd kogenud Saksa treeneri Torben Beltziga.

Karjääri parima hooaja teinud Anett sihib slämmivõitu

21.01.2022

Eesti esireketil Anett Kontaveidil on selja taga karjääri edukaim hooaeg, mille käigus kirjutas ta mitmel korral ümber Eesti tenniseajalugu. Uuele aastale läheb ta vastu uute sihtidega.

Anett Kontaveit ja Nigel Sears otsustasid koostöö lõpetada

26.04.2021

Eesti esinumber Anett Kontaveit ja tema senine treener Nigel Sears otsustasid ligi kolm aastat kestnud koostööle joone alla tõmmata.

Schaapiga koostöö lõpetanud Kontaveiti hakkab juhendama kogenud inglane

04.06.2018

Äsja kolmandat korda suure slämmi turniiril kaheksandikfinaalis mänginud Anett Kontaveit otsustas lõpetada veidi üle kahe aasta kestnud eduka koostöö treeneri Glenn Schaapiga.

Kontaveiti siht: tuleval aastal maailma 20 parema sekka

21.11.2017

Tänavune hoogne tõus maailma tennisetipu jalamile üllatas Anett Kontaveiti ennastki.

Kontaveit jäi hooajaga väga rahule: ma ei kahetse midagi

18.10.2017

Anett Kontaveit pani täna Luksemburgi WTA turniiri teise ringi mänguga hooajale punkti.

Anetti uus treener on kogenud hollandlane Glenn Schaap

15.05.2016

Eesti esireket Anett Kontaveit treenib maikuust hollandlase Glenn Schaapi käe all.

US Openil kaheksandikfinaali jõudnud Anett: olen selle üle väga uhke

09.09.2015

Mullu USA lahtistest meistrivõistlustest viirushaiguse tõttu loobuma pidanud Anett Kontaveit tegi tänavusel US Openil suurepärase turniiri – esmalt läbis ta edukalt kvalifikatsiooni ning jõudis seejärel põhiturniiril kaheksandikfinaali.

Kontaveit treenib nimeka austraallase juhendamisel

28.09.2014

Tänavusel hooajal järjepidevalt maailma edetabelis karjääri parimat kohta parandanud ja nüüd 150 parema sekka kuuluva Anett Kontaveiti uus juhendaja on austraallane Paul McNamee.

AS Viking Motors andis Anett Kontaveitile kasutada Eesti esimese uuenenud Kia Sportage’i

18.08.2014

Selle aasta veebruaris andis AS Viking Motors Anett Kontaveitile kaheks aastaks kasutada uuenenud Kia Sportage.

Tänavu eesmärgi täitnud Kontaveit: ootan põnevusega uut hooaega

17.11.2013

Anett Kontaveit võitis lõppenud hooajal neli tiitlit üksik- ja kolm paarismängus ning tõusis aastaga maailma edetabelis üle 200 koha.

Anett hakkab treenima Peeter Lambi käe all

08.04.2013

Anett Kontaveit valis oma treeneriks teda seni treeningutel abistanud Eesti Davis Cupi meeskonna kapteni Peeter Lambi, kes hakkab temaga ka turniiridel käima.

Kontaveit alustas uut hooaega kahe poolfinaalkohaga

18.02.2013

Värskes naiste tennise maailma edetabelis tõusis Anett Kontaveit karjääri parimale ehk 351. reale. Suure, lausa 45-kohalise tõusu tegi ta eelmisel nädalal ja seda tänu edukale hooaja algusele Austraalias.

Aasta kõrghetked: US Openi finaal ja Fed Cup

27.12.2012

«Väga hästi tuli välja, ehk isegi ootamatult hästi,» võttis Anett Kontaveit kokku oma 2012. aasta viimaseks jäänud turniiri, tegelikult sobiks aga nende sõnadega iseloomustada ka tervet tema hooaega.

Kaks nädalat Šarapova kõrval

24.12.2012

Edukas hooaeg seljataga, on jõululaupäeval 17. sünnipäeva tähistav Eesti tennise tulevikulootus Anett Kontaveit juba üle kuu aja hoolega uueks aastaks valmistunud, üheks ettevalmistuse osaks oli ka reis ookeani taha, kus ta mitmeid tennise­staare kasvatanud Nick Bollettieri akadeemias kaks ja pool nädalat harjutas. 

Väiksena oli ema minuga hädas, sest tahtsin ainult punktide peale mängida ja võistelda

24.12.2012

Tennisemaailmas aina rohkem säravaid tiitleid koguv Anett Kontaveit peab enda tugevuseks mitmekülgset mängustiili ja oskust vastaste nõrku kohti üles leida.

Sponsorid